Zbyszek Bieniak

muzyka, teksty, aranżacje, scenariusze filmowe/reklamowe, copywriting

 

Archiwum

Pomóżmy Kacperkowi!

Chore dziecko potrzebuje pomocy!!!

Zachęcamy do uczestnictwa w akcji pomocy.
Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej:


http://www.kacper.jaaz.pl

Wystawa Pauliny Jaśkowskiej u Braci Jabłkowskich

Wieloletnia fanka Yokashin, Paulina Jaśkowska, robi karierę fotografa. Oto jedna z prac wystawionych przez nią w nowym roku na dziedzińcu kamienicy Braci Jabłkowskich; ul. Chmielna w Warszawie.
Trzymam za Ciebie kciuki Paulino. Wszystkiego dobrego...

 

 

 

 

Sylwester 2006/2007

Sylwester 2006/2007 zdjęcia z obchodów w "Skladzie Butelek". Zabawa była przepyszna w gronie przyjaciół i znajomych. Impreza w klimacie Moulin Rouge. Francuska muzyka, francuskie wino, francuski szampan i polskie piwo - mieszanka wybuchowa... Po godzinie 0.00 nastąpiła integracja wszystkich okolicznych klubów i życzeniom oraz fajerwerkom nie było końca.

 

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2007 Rocku!!!

Samych pięknych i twórczych chwil w Nowym "Najlepszym" Rocku, oraz nieprawdopodobnych przyjaźni (prawdziwych) życzy Zbyszek Bieniak.
Zbyszek + ekipa bawią się w tym roku w Składzie Butelek. Relacje wkrótce...

 

 

 

 

Życzenia Świąteczne

Wszystkim odwiedzającym moje wuwuwu życzę z całego serca, aby te Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe i niepowtarzalne. Życzę Wam Kochani tego wszystkiego, czego Sami Sobie życzycie.
Gdybyście mieli z tym kłopot, to z mojej strony przesyłam Wam absolutnie szczerze: miłości, pasji, realizacji Swoich marzeń (uwaga: to jest realne), oraz facetom pięknych matek ich dzieci, a matkom ich dzieci wspaniałych facetów.

Zapraszam na koncert Yokashin dnia 15 grudnia (piątek) do klubu "Pretekst" (ul. Kolejowa 8/10 koło ul.Karolkowej w Warszawie) o godzinie 20.30.Dla
wszystkich wjazd free!! Zagramy ponad 20 utworów. Przygotujcie się na dużą dawkę pozytywnej energii.

Autorski program Zbyszka Bieniaka w telewizji Freedom TV

W pierwszym odcinku jest poruszony temat wolnego Tybetu. Zbyszek odpowiada na pytania widzów i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Dzwonią ludzie z całego świata, wyrażając poparcie dla akcji na rzecz wolności i pokoju, oraz przeciwko łamaniu praw czlowieka.

Kolejne odcinki poprowadzą czlonkowie zespolu Yokashin. Tematem będą inne regiony świata zagrożene przemocą ludzi wobec ludzi.

Niebawem program on-line.

 

 

Nowa produkcja filmowa

We współpracy ze scenarzystą Przemkiem Głowaczem, tworzę niekonwencjonalną fabułę filmu p.t.: "Kupon", który odmieni spojrzenie na sztukę filmową. Pierwszy teledysk sfilmowany od początku do końca telefonem komórkowym przez Yokashin to jedno, ale to juz przeszłość.

Moje najnowsze dzieło filmowe zaskoczy niejednego widza i filmowca. Po obejrzeniu dzieła nic juz nie będzie tak jak dawniej. Przygotujcie się na wielkie emocje i zaskakujący obraz.

Tego jeszcze nie było!!! Wkrótce zobaczycie świat od innej, nieznanej dotąd strony.

W planach realizacja Horroru, jakiego jeszcze nie było..

(relacje z planu wkrótce)

Witajcie na nowej odsłonie strony!

Nadszedł czas zmian, stąd też zecydowałem się na odświeżenie mojego własnego kącika w internecie. Jest milej, cieplej, nowocześniej. Wcześniej było tak. Mam nadzieję, że nowa strona spodoba się Wam tak bardzo jak mnie.

strona:
1 ... 23, 24, 25 , 26